Warning: A non-numeric value encountered in /www/doc/www.hanah-spirit.cz/www/wp-content/themes/divi/functions.php on line 5837

Andělé

Kdo z nás je vidí? Ano jsou lidé, kteří měli tu možnost vidět nebo potkat svého anděla strážného. Ale většina z nás tuto příležitost neměla. A přesto existují a působí v našem životě a na naše životy. Pomáhají nám a stojí při nás nejen ve chvílích těžkých, ale každičký všední den. Stačí si jejich přítomnost uvědomit. Jsou tu pro nás. Jsou šťastní, když je požádáme o pomoc a užíváme jejich působení. Není materiální důkaz jejich přítomnosti, ale často můžeme jejich přítomnost vnímat a cítit. Jde to lépe, když jsme ve stavu meditace, protože jsme uvolnění a otevření informacím z jemnohmotného světa. A čím více s nimi komunikujeme, tím více se otevíráme jejich pomoci a působení. A začínají se v našem životě dít zázraky. Zázraky, které mohou být velké, ale i malé. Tak proč nežít život plný zázraků?
Andělé, Archandělé, Nanebevzatí mistři, Víly, Elfové, Kouzelní jednorožci a spousta dalších bytostí se nám snaží pomoci. Stačí je požádat, aby nám pomohli vyřešit určitou situaci k našemu nejvyššímu prospěchu. A pak konkrétní řešení nechat na nich.
Někdy přijde řešení téměř okamžitě, někdy si na něj musíme nějakou chvíli počkat. Ale přijde vždy.

A někdy tak neuvěřitelně, že bychom sami lepší nevymysleli. Také se může zdát, že se situace vyvíjí příliš dramaticky. Ale někdy je to potřeba, zvláště v situaci, ve které jsme uvízli a nevidíme řešení nebo se nemůžeme rozhodnout. Výsledek však je vždy skvělý a pomůže nám se posunout kousek dál na naší cestě. A to je dobře, neboť ŽIVOT JE ZMĚNA.
Pro zájemce nabízím výklad karet, nebo také semináře na práci s andílkovskými kartami.

„Jsme tady. Nikdy jsme tě neopustili a nikdy tě ani opustit nemůžeme.“

Semináře

Velmi dobrým prostředníkem pro komunikaci s andílky a přijímání jejich poselství, jsou andílkovské karty. Je jich hodně druhů, jsou různě tématicky zaměřené např. Andělé, Archandělé, Poselství bohyní, Kouzelní jednorožci, Víly, Delfíni a mořské víly apod. A práce s nimi je velmi jednoduchá. V rámci semináře Magická energie andělských karet, se s vámi ráda podělím o zkušenosti a metody jak pracovat s andílkovskými kartami. Aktivně se naučíme, jak si vybrat svoje „správné“ karty, jak si je zasvětit, aby s námi komunikovaly pravdivě a srozumitelně, jak je používat v běžném životě, pro každodenní práci na sobě, různé metody výkladů. Součástí semináře je i meditace s anděly. Dalším seminářem je Andělský tarot, ve kterém se naučíme již větší výklady (výklad na Kříž) více info na stránce Semináře.

Kontakt

Hana Špirytová
Facebook: Hanah Spirit

Mobil: +420 603 149 117
E-mail: info@hanah-spirit.cz

Adresa konání seminářů
Rytířova 810/25, Praha 4
Doprava – metro Kačerov, bus 139, 150, 157
do zastávky Labe

Při práci s osobními údaji klienta postupuji v souladu s nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679.

10 + 5 =

Hana Špirytová