Warning: A non-numeric value encountered in /www/doc/www.hanah-spirit.cz/www/wp-content/themes/divi/functions.php on line 5837

Semináře

Plánované semináře

Háčkovaní andílci – Andělů není nikdy dost 🙂

Nabízím k prodeji – háčkovaní andílci z barevných bavlněných přízí (k dispozici mám jednobarevné příze i vícebarevné příze – Alize Miss, Bella, Bella batik, VlnaHep Camilla, Camilla batik, Moonlight)  V nabídce jsou také: Motýli, Set Motýl a anděl, květiny, podložky, vajíčka, praktické síťovky, připravuji vánoční hvězdy a další ozdoby (všechny háčkované věci najdete na Blogu)

Zde jsou ukázky andílků. Rozměry: výška 15-18cm Cena za andílka je 60 Kč , Set 3 andílků cena 150 Kč
Zasílám poštou doporučeně, cena poštovného a balného je 80 Kč, možnost osobního výběru a odběru v Praze

 

 

Magická energie andělských karet

Praha –   NOVÉ – 24.7.2021 (so)
13.00 – 17.00 hod.

Cena: 950 Kč
Počet účastníků: 2-4

Aktivně se naučíme pracovat s andělskými kartami, k dispozici 12 andělských sad, můžete si přinést i svoje karty, jak si vybrat svoje „správné“ karty, jak je používat v běžném životě, pro každodenní práci na sobě, různé způsoby a metody výkladů, komunikace s andílky a jejich poselství. Součástí semináře bude Meditace s andílky. Jako dárek obdržíte andílka dle vlastního výběru.

Andělský tarot

Praha –  NOVÉ – 31.7.2021 (so)
AKCE Andělský tarot (karty) sleva 15% cena jen 499 Kč (původní 587 Kč)
13.00 – 17.00 hod.

Cena 950  Kč
Počet účastníků:  2-4

Praktický seminář, kde si vysvětlíme významy Velké arkány a práce s Archanděly, interpretace čtyř elementů a dvorních karet Malé arkány,  v čem se andělský tarot liší od tradičního klasického tarotu, způsoby výkladu na 1kartu, na 3 karty a na 10 karet, zasvěcení karet, čištění karet atd. Předpokládaná základní znalost práce s kartami. Jako dárek obdržíte andílka dle vlastního výběru.

Práce s kyvadlem

Praha  NOVÉ – připravuji nové termíny pro rok 2021
13.00 – 17.00 hod.

Cena 950  Kč
Počet účastníků:  2-4

Praktický seminář, kde se naučíme základní postupy práce s kyvadlem, jak zjistit zda odpovídá ano či ne, následně ještě tento postup rozvedeme při práci s tabulkou a především testování procentní odpovědi ano či ne. Ukáži Vám praktickéh příklady a předám Vám zkušenosti z praxe.

Andílci a hvězdy

Nabízím ručně vyráběné andílky a vánoční hvězy z korálků. Lze si domluvit barvu andílka nebo hvězdy, odběr pouze osobně – Praha.

Novoroční výklady – speciál

Praha 2.1. 2021 (so)
14.00 – 18.00 hod.

Cena: 950 Kč
Počet účastníků: 2-4

V souvislosti s příchodem nového roku 2021 pořádám speciální seminář s Výklady na nový rok 2021. Budeme si vykládat z různých sad andělských karet výklady na nový rok, co nás čeká a na co nás chtějí andělé upozornit.

Součástí semináře je také pro každého účastníka individuální výklad z tarotových karet a výklad Průvodce pro rok 2021 a dále výklad z karet SYMBOLON.

K dispozici bude 12 andělských sad, můžete si přinést i svoje vlastní karty. Součástí semináře bude i  tradiční odlévání Poselství čajových svíček.

Možnost zakoupení na semináři: Andělský tarot za zvýhodněnou cenu 499,- Kč (Doreen Virtue), Archandělské svíce, Andílci z korálků 50,- až 100,- Kč.

 

Výklad karet

Nabízím individuální výklad z karet k řešení Vašich osobních otázek, týkajících se vztahů, bydlení, práce, peněz atd. Pracuji s kartami Osho Zen tarot, dále Zlatým tarotem, Andělským tarotem a Mariášovými kartami. Cena výkladu je 500 kč za hodinu.

Andílci

Nabízím ručně vyráběné andílky ze stuhy (různé barvy, výška 9cm) cena 50 Kč / ks a dále z papíru (různé barvy, výška cca 20 cm)  cena 95 Kč / ks. Lze si domluvit barvu andílka, odběr pouze osobně – Praha.

Výklad karet – novoroční

Mimořádné individuální výklady pro rok 2020 velký výklad z ANDĚLSKÉHO tarotu a doplňující výklad z karet SYMBOLON a Průvodce pro rok 2020 (archandělé a mistři). Cena výkladu je 300 kč.

Osho Zen Tarot

Praha
10.00 – 18.00 hod.

Cena 2.500  Kč
Počet účastníků:  2-4

Dvoudenní intenzivní pracovní seminář s Osho Zen Tarotem, naučíme se 2 druhy výkladu karet – Diamant a Vztahy, které nám pomohou v nejčastějších případech pochopit co a proč se s námi děje a poradí jakou cestou jít dál. Postupně si vysvětlíme význam jednotlivých karet a jejich informace, co nám chtějí říci, na co nás chtějí upozornit a zda se řídíme Intuicí nebo Rozumem.

Enkaustické malování

Praha (termín dle dohody)
13.00 – 17.00 hod.

Cena 1.690 Kč  (seminář 1.000 Kč + žehlička 690 Kč)
Počet účastníků: 2

Malování enkaustickou žehličkou je úžasný kreativní nástroj. Tuto techniku používají nejen umělci, ale můžete jí malovat i Vy. I bez znalostí základů malování můžete vytvářet nádherné obrazy, které potěší Vaší duši a tvořivé dítě ve Vás. Vznikají tak jedinečné obrázky (viz Galerie-Obchod)

Při enkaustické malbě se používá horký vosk, který se nanáší na speciální papír.

V ceně kurzu je i žehlička, kterou si pak odnesete domů. Můžete si však přinést i svojí žehličku, pokud jí už máte zakoupenou, ale ještě jste s ní netvořili. Budeme se učit  postupně jednoduché tahy žehličkou, od malých obrázků až k větším. K dispozici budou enkaustické papíry a vosky.

Nabídka seminářů

Individuální výklad z karet

Nabízím individuální výklad z karet k řešení Vašich osobních otázek, týkajících se vztahů, bydlení, práce, peněz atd. Pracuji s kartami Osho Zen tarot, dále Zlatým tarotem, Andělským tarotem a Mariášovými kartami.
Cena za 1 hod. výkladu je 600 kč

 

Seminář na Mariášové karty – Praha

Čas: 10.00 – 17.00 hod.
Cena: 1.500,- Kč (vč. občerstvení a čajíků)
Individuální seminář – cena 2.000,- Kč
Max. počet účastníků: 4
Naučíme se významy všech 32 mariášových karet, různé způsoby a metody výkladů pro aktuální rozhodování, správné kladení otázek, velký výkladový list na všech 32 karet na delší období, v ceně je balíček mariášových karet.

Seminář na práci s kyvadlem – Praha

Čas: 11.00 – 15.00 hod. (jednodenní seminář)
Cena: 950,- Kč (vč. občerstvení a čajíků)
Individuální seminář – cena 1.200,- Kč
Max. počet účastníků: 4
Každý z nás má denně spoustu otázek, na které by chtěl znát odpovědi. Kyvadlové učení je obor, který se stále rozvíjí a to především zkušenostmi lidí, kteří s kyvadlem pracují. Pracovat s kyvadlem může každý člověk bez rozdílu věku. Záleží jen na nás samotných co od kyvadla chceme vědět, jen je potřeba položit správně otázku, pak dostaneme odpověď. A na co se můžeme ptát? Nejčastější jsou osobní otázky, dále zjištění zdravotního stavu (psychický i fyzický stav), uvolňování bolesti, vhodnost různých léků, ale i bylinných a jiných přípravků, funkčnost čaker, hledání geopatogenních zón, určování místa, času atd…
Na semináři se naučíme základní práce s kyvadlem, jak od něj dostat pravdivé odpovědi, jak se ptát a také práce s tabulkami.
Každý účastník semináře dostane dárek – pytlíček na kyvadlo s ochranným energetickým znakem.
Možnost zakoupení kyvadla na semináři.

Magická energie andělských karet – Praha

Čas: 11.00 – 15.00 hod.
Cena: 950,- Kč (vč. občerstvení a čajíků)
Individuální seminář – cena 1.200,- Kč
Max. počet účastníků: 4
Aktivně se naučíme pracovat s andělskými kartami, k dispozici 10 andělských sad, můžete si přinést i svoje karty, jak si vybrat svoje „správné“ karty, jak je používat v běžném životě, pro každodenní práci na sobě, různé způsoby výkladů, komunikace s andílky a jejich poselství.
Meditace s Archandělem Metatronem – nejsilnějším duchovním pomocníkem v této náročné době transformace.

Osho Zen Tarot I. – Praha

Čas: 10.00 – 18.00 hod.
Cena: 2.500,- Kč
Individuální seminář – cena 4.000,- Kč
Max. počet účastníků: 4
Dvoudenní intenzivní pracovní seminář s Osho Zen Tarotem, naučíme se 2 druhy výkladu karet – Diamant a Vztahy, které nám pomohou v nejčastějších případech pochopit co a proč se s námi děje a poradí jakou cestou jít dál. Postupně si vysvětlíme význam jednotlivých karet a jejich informace, co nám chtějí říci, na co nás chtějí upozornit a zda se řídíme Intuicí nebo Rozumem.

Klasický tarot – Praha

Čas: 10.00 – 18.00 hod.
Cena 2.500,- Kč (včetně občerstvení a čajíků)
Individuální seminář – cena 4.000,- Kč
Max. počet účastníků: 4
Dvoudenní intenzivní pracovní seminář s klasickým tarotem (karty, které jsou na základě Rider Weitova taroru, nejlépe Zlatý tarot), naučíme se různé výklady karet, které nám pomohou v nejčastějších případech pochopit co a proč se s námi děje a poradí jakou cestou jít dál. Postupně si vysvětlíme význam jednotlivých karet a jejich informace, co nám chtějí říci, způsob pokládání otázek a interpretace odpovědí.

 

Kontakt

Hana Špirytová
Facebook: Hanah Spirit

Mobil: +420 603 149 117
E-mail: info@hanah-spirit.cz

Adresa konání seminářů
Rytířova 810/25, Praha 4
Doprava – metro Kačerov, bus 139, 150, 157
do zastávky Labe

Při práci s osobními údaji klienta postupuji v souladu s nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679.

14 + 12 =

Hana Špirytová