Warning: A non-numeric value encountered in /www/doc/www.hanah-spirit.cz/www/wp-content/themes/divi/functions.php on line 5837

Semináře

Plánované semináře

Magická energie andělských karet

Praha – 18.7.2020 (so)  NOVÉ
13.00 – 17.00 hod.

Cena: 950 Kč
Počet účastníků: 2-4

Aktivně se naučíme pracovat s andělskými kartami, k dispozici 12 andělských sad, můžete si přinést i svoje karty, jak si vybrat svoje „správné“ karty, jak je používat v běžném životě, pro každodenní práci na sobě, různé způsoby a metody výkladů, komunikace s andílky a jejich poselství. Součástí semináře bude Meditace s andílky.

Andělský tarot

Praha – 15.8.2020 (so) NOVÉ

AKCE Andělský tarot (karty) sleva 15% cena jen 499 Kč (původní 587 Kč)
13.00 – 17.00 hod.

Cena 950  Kč
Počet účastníků:  2-4

Praktický seminář, kde si vysvětlíme významy Velké arkány a práce s Archanděly, interpretace čtyř elementů a dvorních karet Malé arkány,  v čem se andělský tarot liší od tradičního klasického tarotu, způsoby výkladu na 1kartu, na 3 karty a na 10 karet, zasvěcení karet, čištění karet atd. Předpokládaná základní znalost práce s kartami.

Práce s kyvadlem

Praha  22.8.2020 (so) NOVÉ
13.00 – 17.00 hod.

Cena 950  Kč
Počet účastníků:  2-4

Praktický seminář, kde se naučíme základní postupy práce s kyvadlem, jak zjistit zda odpovídá ano či ne, následně ještě tento postup rozvedeme při práci s tabulkou a především testování procentní odpovědi ano či ne. Ukáži Vám praktickéh příklady a předám Vám zkušenosti z praxe.

Výklad karet

Nabízím individuální výklad z karet k řešení Vašich osobních otázek, týkajících se vztahů, bydlení, práce, peněz atd. Pracuji s kartami Osho Zen tarot, dále Zlatým tarotem, Andělským tarotem a Mariášovými kartami. Cena výkladu je 500 kč za hodinu.

Andílci

Nabízím ručně vyráběné andílky ze stuhy (různé barvy, výška 9cm) cena 50 Kč / ks a dále z papíru (různé barvy, výška cca 20 cm)  cena 95 Kč / ks. Lze si domluvit barvu andílka, odběr pouze osobně – Praha.

Novoroční výklady – speciál

Praha 28.12. 2019 (so) a 4.1.2020 (so)
14.00 – 18.00 hod.

Cena: 950 Kč
Počet účastníků: 2-4

V souvislosti s příchodem nového roku 2020 pořádám speciální seminář s Výklady na nový rok 2020. Budeme si vykládat z různých sad andělských karet výklady na nový rok, co nás čeká a na co nás chtějí andělé upozornit.

Součástí semináře je také pro každého účastníka individuální výklad z tarotových karet a výklad Průvodce pro rok 2020 a dále výklad z karet SYMBOLON.

K dispozici bude 12 andělských sad, můžete si přinést i svoje vlastní karty. Součástí semináře bude i  tradiční odlévání Poselství čajových svíček.

Možnost zakoupení na semináři: Andělský tarot za zvýhodněnou cenu 499,- Kč (Doreen Virtue), Archandělské svíce, Andílci z korálků 50,- až 100,- Kč.

 

Výklad karet – novoroční

Mimořádné individuální výklady pro rok 2020 velký výklad z ANDĚLSKÉHO tarotu a doplňující výklad z karet SYMBOLON a Průvodce pro rok 2020 (archandělé a mistři). Cena výkladu je 300 kč.

Tělové svíce

Tělové archandělské svíce, které vyrábí Mgr. Hana Šmídová, můžete u mě zakoupit (mám dispoziční sklad pro Prahu a okolí). Výběr tělových svící provádíme individuálně, každý si vybere buď pocitově na daný problém, nebo využijeme možnost vytestovat kyvadlem, které svíce jsou vhodné na úlevu od daného problému. Více info na vebu www.a-kresba.cz, v záložce Archandělské tělové svíce (např. návod na použití, druhy svíček, co nám svíce říká atd). Cena svící je 80 Kč (tenká i turbo), kniha Tělové svíce pro zdraví těla i duše stojí 190 Kč.

 

Osho Zen Tarot

Praha
10.00 – 18.00 hod.

Cena 2.500  Kč
Počet účastníků:  2-4

Dvoudenní intenzivní pracovní seminář s Osho Zen Tarotem, naučíme se 2 druhy výkladu karet – Diamant a Vztahy, které nám pomohou v nejčastějších případech pochopit co a proč se s námi děje a poradí jakou cestou jít dál. Postupně si vysvětlíme význam jednotlivých karet a jejich informace, co nám chtějí říci, na co nás chtějí upozornit a zda se řídíme Intuicí nebo Rozumem.

Enkaustické malování

Praha (termín dle dohody)
13.00 – 17.00 hod.

Cena 1.690 Kč  (seminář 1.000 Kč + žehlička 690 Kč)
Počet účastníků: 2

Malování enkaustickou žehličkou je úžasný kreativní nástroj. Tuto techniku používají nejen umělci, ale můžete jí malovat i Vy. I bez znalostí základů malování můžete vytvářet nádherné obrazy, které potěší Vaší duši a tvořivé dítě ve Vás. Vznikají tak jedinečné obrázky (viz Galerie-Obchod)

Při enkaustické malbě se používá horký vosk, který se nanáší na speciální papír.

V ceně kurzu je i žehlička, kterou si pak odnesete domů. Můžete si však přinést i svojí žehličku, pokud jí už máte zakoupenou, ale ještě jste s ní netvořili. Budeme se učit  postupně jednoduché tahy žehličkou, od malých obrázků až k větším. K dispozici budou enkaustické papíry a vosky.

Nabídka seminářů

Individuální výklad z karet

Nabízím individuální výklad z karet k řešení Vašich osobních otázek, týkajících se vztahů, bydlení, práce, peněz atd. Pracuji s kartami Osho Zen tarot, dále Zlatým tarotem, Andělským tarotem a Mariášovými kartami.
Cena za 1 hod. výkladu je 600 kč

 

Seminář na Mariášové karty – Praha

Čas: 10.00 – 17.00 hod.
Cena: 1.500,- Kč (vč. občerstvení a čajíků)
Individuální seminář – cena 2.000,- Kč
Max. počet účastníků: 4
Naučíme se významy všech 32 mariášových karet, různé způsoby a metody výkladů pro aktuální rozhodování, správné kladení otázek, velký výkladový list na všech 32 karet na delší období, v ceně je balíček mariášových karet.

Seminář na práci s kyvadlem – Praha

Čas: 11.00 – 15.00 hod. (jednodenní seminář)
Cena: 950,- Kč (vč. občerstvení a čajíků)
Individuální seminář – cena 1.200,- Kč
Max. počet účastníků: 4
Každý z nás má denně spoustu otázek, na které by chtěl znát odpovědi. Kyvadlové učení je obor, který se stále rozvíjí a to především zkušenostmi lidí, kteří s kyvadlem pracují. Pracovat s kyvadlem může každý člověk bez rozdílu věku. Záleží jen na nás samotných co od kyvadla chceme vědět, jen je potřeba položit správně otázku, pak dostaneme odpověď. A na co se můžeme ptát? Nejčastější jsou osobní otázky, dále zjištění zdravotního stavu (psychický i fyzický stav), uvolňování bolesti, vhodnost různých léků, ale i bylinných a jiných přípravků, funkčnost čaker, hledání geopatogenních zón, určování místa, času atd…
Na semináři se naučíme základní práce s kyvadlem, jak od něj dostat pravdivé odpovědi, jak se ptát a také práce s tabulkami.
Každý účastník semináře dostane dárek – pytlíček na kyvadlo s ochranným energetickým znakem.
Možnost zakoupení kyvadla na semináři.

Magická energie andělských karet – Praha

Čas: 11.00 – 15.00 hod.
Cena: 950,- Kč (vč. občerstvení a čajíků)
Individuální seminář – cena 1.200,- Kč
Max. počet účastníků: 4
Aktivně se naučíme pracovat s andělskými kartami, k dispozici 10 andělských sad, můžete si přinést i svoje karty, jak si vybrat svoje „správné“ karty, jak je používat v běžném životě, pro každodenní práci na sobě, různé způsoby výkladů, komunikace s andílky a jejich poselství.
Meditace s Archandělem Metatronem – nejsilnějším duchovním pomocníkem v této náročné době transformace.

Osho Zen Tarot I. – Praha

Čas: 10.00 – 18.00 hod.
Cena: 2.500,- Kč
Individuální seminář – cena 4.000,- Kč
Max. počet účastníků: 4
Dvoudenní intenzivní pracovní seminář s Osho Zen Tarotem, naučíme se 2 druhy výkladu karet – Diamant a Vztahy, které nám pomohou v nejčastějších případech pochopit co a proč se s námi děje a poradí jakou cestou jít dál. Postupně si vysvětlíme význam jednotlivých karet a jejich informace, co nám chtějí říci, na co nás chtějí upozornit a zda se řídíme Intuicí nebo Rozumem.

Klasický tarot – Praha

Čas: 10.00 – 18.00 hod.
Cena 2.500,- Kč (včetně občerstvení a čajíků)
Individuální seminář – cena 4.000,- Kč
Max. počet účastníků: 4
Dvoudenní intenzivní pracovní seminář s klasickým tarotem (karty, které jsou na základě Rider Weitova taroru, nejlépe Zlatý tarot), naučíme se různé výklady karet, které nám pomohou v nejčastějších případech pochopit co a proč se s námi děje a poradí jakou cestou jít dál. Postupně si vysvětlíme význam jednotlivých karet a jejich informace, co nám chtějí říci, způsob pokládání otázek a interpretace odpovědí.

 

Kontakt

Hana Špirytová
Facebook: Hanah Spirit

Mobil: +420 603 149 117
E-mail: info@hanah-spirit.cz

Adresa konání seminářů
Rytířova 810/25, Praha 4
Doprava – metro Kačerov, bus 139, 150, 157
do zastávky Labe

Při práci s osobními údaji klienta postupuji v souladu s nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679.

14 + 13 =

Hana Špirytová