Warning: A non-numeric value encountered in /www/doc/www.hanah-spirit.cz/www/wp-content/themes/divi/functions.php on line 5837

Semináře

Plánované semináře

Háčkovaní andílci – Andělů není nikdy dost 🙂

Nabízím k prodeji – háčkovaní andílci z barevných bavlněných přízí (k dispozici mám jednobarevné příze i vícebarevné příze – Alize Miss, Bella, Bella batik, VlnaHep Camilla, Camilla batik, Moonlight)  V nabídce jsou také: Motýli, Set Motýl a anděl, květiny, podložky, vajíčka, praktické síťovky,  vánoční ozdoby NOVĚ ŠÁTKY a MANDALY , všechny háčkované věci najdete u mě na Facebooku   https://www.facebook.com/hanah.spirit/ nebo přímo odkaz viz Kontakt

Zde jsou ukázky andílků. Rozměry: výška 15-18cm Cena za andílka je 60 Kč , Set 3 andílků cena 150 Kč
Zasílám poštou doporučeně, cena poštovného a balného je 80 Kč, možnost osobního výběru a odběru v Praze

 

 

Háčkovaný motýl, set Anděl a motýl

Nabízím k prodeji –  háčkovaný Motýl a Set motýl a anděl na objednávku z barevných bavlněných přízí (Alize Miss, Bella, Bella batik, VlnaHep Camilla, Camilla batik, Moonlight)

Zde jsou ukázky,  Rozměry: Motýl v20-25cm/š18-22cm,  Cena za Motýla je 120 Kč, Cena za Set motýl a anděl je 160 Kč
Zasílám poštou doporučeně, cena poštovného a balného je 80 Kč

 

 

RETRO – Francouzské síťovky

RETRO – háčkované síťovky  Pro všechny zájemce RETRO, ECO a NATURE  háčkuji tyto krásné barevné i jednobarevné Francouzské síťovky. Mají dostatečně velký objem pro denní nákup, pevné uši na uchycení do ruky. Háčkuji z barevných přízí Alize Diva batik nebo Alize diva, které mají certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, materiál je 100% mikrofiber acryl, velmi lehký a příjemný materiál, spotřeba je na 1 síťovku = 1 celé klubíčko, tj. 350 m

zde jsou ukázky síťovek. Rozměry volně položené síťovky: šířka 43cm, výška 38 cm s uchy, Cena za síťovku je 229 Kč
Zasílám poštou doporučeně, cena poštovného a balného je 80 Kč

https://www.facebook.com/photo/?fbid=2980140502241542&set=pcb.2980140922241500

 

 

 

Magická energie andělských karet

Praha –   POUZE INDIVIDUÁLNÍ
13.00 – 17.00 hod.

Počet účastníků: 1-4

Aktivně se naučíme pracovat s andělskými kartami, k dispozici 12 andělských sad, můžete si přinést i svoje karty, jak si vybrat svoje „správné“ karty, jak je používat v běžném životě, pro každodenní práci na sobě, různé způsoby a metody výkladů, komunikace s andílky a jejich poselství. Součástí semináře bude Meditace s andílky. Jako dárek obdržíte andílka dle vlastního výběru.

 

Andělský tarot

Praha –  POUZE INDIVIDUÁLNÍ
AKCE Andělský tarot (karty) sleva 15% cena jen 499 Kč (původní 587 Kč)
13.00 – 17.00 hod.

Počet účastníků:  1-4

Praktický seminář, kde si vysvětlíme významy Velké arkány a práce s Archanděly, interpretace čtyř elementů a dvorních karet Malé arkány,  v čem se andělský tarot liší od tradičního klasického tarotu, způsoby výkladu na 1kartu, na 3 karty a na 10 karet, zasvěcení karet, čištění karet atd. Předpokládaná základní znalost práce s kartami. Jako dárek obdržíte andílka dle vlastního výběru.

Práce s kyvadlem

Praha  NOVÉ – POUZE INDIVIDUÁLNÍ
13.00 – 17.00 hod.

Počet účastníků:  1-4

Praktický seminář, kde se naučíme základní postupy práce s kyvadlem, jak zjistit zda odpovídá ano či ne, následně ještě tento postup rozvedeme při práci s tabulkou a především testování procentní odpovědi ano či ne. Ukáži Vám praktickéh příklady a předám Vám zkušenosti z praxe.

Osho Zen Tarot

Praha
10.00 – 18.00 hod.

Cena 2.500  Kč
Počet účastníků:  2-4

Dvoudenní intenzivní pracovní seminář s Osho Zen Tarotem, naučíme se 2 druhy výkladu karet – Diamant a Vztahy, které nám pomohou v nejčastějších případech pochopit co a proč se s námi děje a poradí jakou cestou jít dál. Postupně si vysvětlíme význam jednotlivých karet a jejich informace, co nám chtějí říci, na co nás chtějí upozornit a zda se řídíme Intuicí nebo Rozumem.

Enkaustické malování

Praha (termín dle dohody)
13.00 – 17.00 hod.

Cena 1.690 Kč  (seminář 1.000 Kč + žehlička 690 Kč)
Počet účastníků: 2

Malování enkaustickou žehličkou je úžasný kreativní nástroj. Tuto techniku používají nejen umělci, ale můžete jí malovat i Vy. I bez znalostí základů malování můžete vytvářet nádherné obrazy, které potěší Vaší duši a tvořivé dítě ve Vás. Vznikají tak jedinečné obrázky (viz Galerie-Obchod)

Při enkaustické malbě se používá horký vosk, který se nanáší na speciální papír.

V ceně kurzu je i žehlička, kterou si pak odnesete domů. Můžete si však přinést i svojí žehličku, pokud jí už máte zakoupenou, ale ještě jste s ní netvořili. Budeme se učit  postupně jednoduché tahy žehličkou, od malých obrázků až k větším. K dispozici budou enkaustické papíry a vosky.

Nabídka seminářů

Individuální výklad z karet

Nabízím individuální výklad z karet k řešení Vašich osobních otázek, týkajících se vztahů, bydlení, práce, peněz atd. Pracuji s kartami Osho Zen tarot, dále Zlatým tarotem, Andělským tarotem a Mariášovými kartami.
Cena za 1 hod. výkladu je 600 kč

 

Seminář na Mariášové karty – Praha

Čas: 10.00 – 17.00 hod.
Cena: 1.500,- Kč (vč. občerstvení a čajíků)
Individuální seminář – cena 2.000,- Kč
Max. počet účastníků: 4
Naučíme se významy všech 32 mariášových karet, různé způsoby a metody výkladů pro aktuální rozhodování, správné kladení otázek, velký výkladový list na všech 32 karet na delší období, v ceně je balíček mariášových karet.

Seminář na práci s kyvadlem – Praha

Čas: 11.00 – 15.00 hod. (jednodenní seminář)
Cena: 950,- Kč (vč. občerstvení a čajíků)
Individuální seminář – cena 1.200,- Kč
Max. počet účastníků: 4
Každý z nás má denně spoustu otázek, na které by chtěl znát odpovědi. Kyvadlové učení je obor, který se stále rozvíjí a to především zkušenostmi lidí, kteří s kyvadlem pracují. Pracovat s kyvadlem může každý člověk bez rozdílu věku. Záleží jen na nás samotných co od kyvadla chceme vědět, jen je potřeba položit správně otázku, pak dostaneme odpověď. A na co se můžeme ptát? Nejčastější jsou osobní otázky, dále zjištění zdravotního stavu (psychický i fyzický stav), uvolňování bolesti, vhodnost různých léků, ale i bylinných a jiných přípravků, funkčnost čaker, hledání geopatogenních zón, určování místa, času atd…
Na semináři se naučíme základní práce s kyvadlem, jak od něj dostat pravdivé odpovědi, jak se ptát a také práce s tabulkami.
Každý účastník semináře dostane dárek – pytlíček na kyvadlo s ochranným energetickým znakem.
Možnost zakoupení kyvadla na semináři.

Magická energie andělských karet – Praha

Čas: 11.00 – 15.00 hod.
Cena: 950,- Kč (vč. občerstvení a čajíků)
Individuální seminář – cena 1.200,- Kč
Max. počet účastníků: 4
Aktivně se naučíme pracovat s andělskými kartami, k dispozici 10 andělských sad, můžete si přinést i svoje karty, jak si vybrat svoje „správné“ karty, jak je používat v běžném životě, pro každodenní práci na sobě, různé způsoby výkladů, komunikace s andílky a jejich poselství.
Meditace s Archandělem Metatronem – nejsilnějším duchovním pomocníkem v této náročné době transformace.

Osho Zen Tarot I. – Praha

Čas: 10.00 – 18.00 hod.
Cena: 2.500,- Kč
Individuální seminář – cena 4.000,- Kč
Max. počet účastníků: 4
Dvoudenní intenzivní pracovní seminář s Osho Zen Tarotem, naučíme se 2 druhy výkladu karet – Diamant a Vztahy, které nám pomohou v nejčastějších případech pochopit co a proč se s námi děje a poradí jakou cestou jít dál. Postupně si vysvětlíme význam jednotlivých karet a jejich informace, co nám chtějí říci, na co nás chtějí upozornit a zda se řídíme Intuicí nebo Rozumem.

Klasický tarot – Praha

Čas: 10.00 – 18.00 hod.
Cena 2.500,- Kč (včetně občerstvení a čajíků)
Individuální seminář – cena 4.000,- Kč
Max. počet účastníků: 4
Dvoudenní intenzivní pracovní seminář s klasickým tarotem (karty, které jsou na základě Rider Weitova taroru, nejlépe Zlatý tarot), naučíme se různé výklady karet, které nám pomohou v nejčastějších případech pochopit co a proč se s námi děje a poradí jakou cestou jít dál. Postupně si vysvětlíme význam jednotlivých karet a jejich informace, co nám chtějí říci, způsob pokládání otázek a interpretace odpovědí.

 

Kontakt

Hana Špirytová
Facebook: Hanah Spirit

Mobil: +420 603 149 117
E-mail: info@hanah-spirit.cz

Adresa konání seminářů
Rytířova 810/25, Praha 4
Doprava – metro Kačerov, bus 139, 150, 157
do zastávky Labe

Při práci s osobními údaji klienta postupuji v souladu s nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679.

10 + 13 =

Hana Špirytová