Warning: A non-numeric value encountered in /www/doc/www.hanah-spirit.cz/www/wp-content/themes/divi/functions.php on line 5837

Tarot

Osho Zen Tarot – byly moje první karty, které jsem si před lety pořídila. Několik let byly zavřené v krabičce, občas jsem je vyndala, prohlídla, vytáhla několik karet, ale vůbec jsem jim nerozuměla, jednoduše nemluvily se mnou. Až přišel jejich čas. Rozhodla jsem se a začala jsem s kartami pracovat. Nejdříve sama pro sebe. Pro pochopení toho, co se v mém životě děje a proč?
Začala jsem více číst knihy od Osha a začala jsem víc a víc chápat co je to Zenové učení – učení žít v přítomném okamžiku TADY A TEĎ. Protože to je jediný okamžik, který skutečně můžeme prožít. Prožít si radost, štěstí, lásku, ale také smutek, bolest, hněv.
A když jsem si takto začala uvědomovat svůj život, začaly se dít v mém životě velké změny. A karty Osho Zen Tarot mi pomáhaly tyto změny zvládnout a orientovat se v nich. V žádném případě neslouží k „předurčení či věštění budoucnosti“. Budoucnost si totiž tvoříme sami, převzetím zodpovědnosti za svůj vlastní život. Smyslem života je totiž sám ŽIVOT.
Karty Osho Zen Tarot pomáhají pochopit příčiny toho co se děje a také nám mohou ukázat možné cesty řešení.

Pomáhají rozeznat okamžiky, kdy se řídíme Rozumem nebo Intuicí. Ano jsou koncipovány jako klasické tarotové karty, mají 56 karet Malé arkány a 22 karet Velké arkány. Navíc však mají kartu Mistr, kde je zobrazen Osho. Můžete se naučit používat je jako klasické taroty, ale lepší je pochopit jednotlivé obrázky a jejich obsah, co chtějí říct.
A pak už si s kartami začněte hrát. Způsoby a metody výkladů jsou různé. Ale důležité je pochopit PRAVDU, kterou nám karty prostřednictvím obrázků chtějí sdělit. Začněte si zapisovat své otázky do notýsku a pište si odpovědi, které prostřednictvím karet dostanete. Následně je pak můžete srovnat s tím co se v životě děje.
Pro zájemce nabízím individuální výklad karet nebo také semináře na Práci s Osho Zen Tarotem (více na stránce Semináře)

„Spokojenost, přátelství, štěstí a lásku nehledej vně. Ty sám jsi svým mírem, láskou, přítelem i nepřítelem.“

Semináře

Semináře se konají ve velmi malých skupinkách (max. 2-4 účastníci). Jsou dvoudenní a velmi intenzivně pracovní.
Na prvním semináři se naučíme 3 způsoby výkladu – Diamant a 2 způsoby na Vztahy. Tyto tři způsoby nám pokryjí většinu otázek, které řešíme. Postupně si vysvětlujeme význam jednotlivých karet v běžném životě a na kontrétních výkladech jednotlivých účastníků semináře.
Druhý seminář se koná pro zájemce, kteří se chtějí naučit i další způsoby výkladů, např. Zdraví, Klíč, Keltský kříž, Astrologický výklad a je prohloubením zkušeností a praxe s Osho Zen Tarotem.

Kontakt

Hana Špirytová
Facebook: Hanah Spirit

Mobil: +420 603 149 117
E-mail: info@hanah-spirit.cz

Adresa konání seminářů
Rytířova 810/25, Praha 4
Doprava – metro Kačerov, bus 139, 150, 157
do zastávky Labe

Při práci s osobními údaji klienta postupuji v souladu s nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679.

8 + 3 =

Hana Špirytová